O mnie

IMG_1551_edited.jpg

"Piękne i estetyczne jest tylko co, to co wygląda naturalnie. W mojej pracy. Nigdy nie proponuję zabiegów, które nie przyniosą oczekiwanych efektów lub nie są w pełni bezpieczne dla Pacjenta."

Jestem dyplomowanym lekarzem medycyny, specjalizującym się w chirurgii ogólnej i estetycznej. Posiadam ponad 30 letni staż zawodowy, w różnych ośrodkach szpitalnych i zdrowotnych. Moją pasją jest  diagnostyka i chirurgia skóry. Od początku pracy zawodowej zajmuję się usuwaniem zmian skórnych i korekcją niedoskonałości . W ostatnich latach lawinowo przybywa nowych metod  w tej dziedzinie, do medycyny wkroczyły lasery, wypełniacze,  nowe technologie i nowinki kosmetologiczne. Coraz częściej skalpel zastępują mniej lub bardziej inwazyjne metody leczenia i poprawiania wyglądu ciała. Jestem otwarty na wszystkie nowości – w swojej praktyce korzystam z  tego, co pozwala uzyskać lepszy efekt i zwiększyć komfort  pacjenta. Obecnie w swojej praktyce szeroko korzystam z pomocy światła laserowego, stosuję różne  techniki wypełnień, mezoterapii , rozszerzam możliwości diagnostyczne.  Aby być stale na bieżąco korzystam z dostępnych szkoleń i konferencji z zakresu medycyny estetycznej. Zawsze jednak w pracy kieruję się przede wszystkim dobrem pacjenta i jego poczuciem bezpieczeństwa, a stosowane przeze mnie  urządzenia są tylko środkiem do osiągnięcia tego celu.

Zasady, którymi kieruję się w pracy

W codziennych kontaktach z Pacjentem stawiam mocny akcent na zrozumienie i szczerą rozmowę. Uważam, że każdy, niezależnie od powodu wizyty w gabinecie lekarskim, ma prawo zadawać pytania i oczekiwać wyjaśnień dotyczących procedur medycznych. Moją rolą, oprócz prawidłowej diagnozy i wykonania odpowiedniego zabiegu, jest także przeprowadzenie merytorycznej konsultacji, która da Pacjentowi komfort wiedzy i poczucie bezpieczeństwa.

Jeżeli zdecyduje się Pani/Pan na wizytę w moim gabinecie proszę bez obaw  zadawać pytania - Pacjent  ma prawo uzyskać wyczerpujące informacje o diagnozie, rekomendowanej metodzie leczenia i spodziewanych efektach.

 

Jestem wyznawcą zasady, że piękne i estetyczne jest tylko to, co wygląda naturalnie. Każdy zabieg wykonuję z najwyższą starannością, mając na uwadze to, że efekt musi odpowiadać oczekiwaniom Pacjenta. Jeżeli uważam, że procedura medyczna, którą chce wykonać Pacjent, nie odpowie na  jego potrzebę, nie waham się przedstawić mojej opinii oraz alternatywnych rozwiązań. 

Zakres moich specjalizacji
  • chirurgia ogólna

  • dermatochirurgia

  • dermatoskopia

  • medycyna estetyczna

  • leczenie przewlekłej niewydolności żylnej

Certyfikaty i ukończone kursy