Lifting bezigłowy

natychmiastowy efekt wygładzenia

Co to jest lifting bezigłowy?

To inaczej TERMOLIFTING TWARZY- zabieg przeznaczony dla każdego typu skóry, zwłaszcza dojrzałej, dający natychmiastowy efekt ujędrnienia, liftingu i odświeżenia skóry. Wyraźnie spłyca drobne linie i zmarszczki, poprawiając owal twarzy, nawilżając i dodając skórze blasku.  Zabieg wykonywany jest urządzeniem SKINFRAX  z zastosowaniem głowicy nieinwazyjnej (bezigłowej).

Na czym polega zabieg? bezigłowy?

Energia fal radiowych (radiofrekwencja, RF) jest rodzajem fali elektromagnetycznej, która stymuluje skórę w kierunku produkcji neokolagenu i elastyny. Wpływ fal radiowych na kolagen jest dwuetapowy i można go podzielić na efekt krótkotrwały- natychmiastowy i odległy - długotrwały. Terapia falami radiowymi zagęszcza strukturę skóry, poprawia jej napięcie, unosi zwisający podbródek i zmniejsza tak zwane "chomiki", wygładza zmarszczki.

Natychmiastowy efekt wygładzenia:

Skóra po zbiegu może być jedynie lekko zaczerwieniona, dlatego zabieg można wykonać  rano, w dniu zaplanowanej imprezy lub w dniu poprzedzającym. Wykorzystujemy wtedy dodatkowy efekt obkurczenia włókien kolagenowych bezpośrednio po podgrzaniu skóry.

Długotrwały efekt wygładzenia:

Dla pobudzenia syntezy nowego kolagenu i uzyskania efektów długotrwałych konieczna jest seria kilku, minimum 4 zabiegów.